Test wierności online czyli test na zdradę.


Razem z kilkoma zaprzyjaźnionymi biurami detektywistycznymi stworzyliśmy test na wierność Online - do przetestowania pod adresem https://www.incognito-detektyw.pl/wykrywanie-zdrady-czyli-test-na-zdrade/.

Podczas jednej z konferencji na Facebook wpadliśmy na pomysł zebrania naszego doświadczenia w test online. Można by powiedzieć - jest ich wiele, są płatne i darmowe testy na zdradę ale który z nich jest tworzony przez zadowców którzy niejedno już widzieli i słyszeli?

Czy mój partner jest mi wierny?

Test o którym piszemy można potraktować oczywiście jako zabawę ale wiele osób mówiło nam, że jest to narzędzie które otwiera spojrzenie na różne sytuacje. Z pozoru drobne niuanse w zachowaniu naszego partnera potrafią nam wiele powiedzieć.

Pamiętaj, że jeżeli coś budzi twoje podejrzenia - warto je zweryfikować z pomocą specjalistów dlatego zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych licznych usług. Są wśród nich - śledzenie partnera, zakładanie podsłuchów, zbieranie dowodów. Czyli wszystko to co niezbędne do wykrywacia zdrady.